• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Kurtar Beni Doktor!..

Dr.Şekip Altunkan, anılar, öyküler...

Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Niye Yazdım

Niye Yazdım?

 

Gerçekten de niye yazdım? Bu soruya yanıt vermek hem kolaydır, hem zordur. Hayat, başı sonu olmayan bir katara benzer. İstasyonlarda durur, bazıları iner, ama katar yoluna devam eder. 59 yıllık yaşam sürem boyunca acı-tatlı birçok günüm oldu. Türkiye'nin değişik bölgelerinde çalıştım. Binlerce hasta muayene ve tedavi ettim. Tüm yaşamım baoyunca ülkemin yaşadığı ve toplumu derinden etkileyen olaylara şahit oldum. Zaman zaman gözlemlerimi çevreme aktardım. Ama sözel ifade yetmez, gözlemlerimi ve düşüncelerimi yazıya aktarmak istedim. Başkaları ile paylaşmak, gelecek kuşaklara aktarmak istedim. keşke çok önceleri yapsaydım diye düşünüyorum. Ama Fransız atasözünde denildiği gibi, "Geç bile geç değildir".

Niye web sitesini kullandım? Bugün internet artık sosyal bir gerçek. Hayatımızın bir parçası. Kımıl kımıl bir teknoloji. Sürekli devinim içinde. Bu teknolojiyi kullanmak, insana yaşadığını hissettiriyor. İmkanları sınırsız, geniş kitlelere ulaşmak nispeten daha kolay. Sürekli yenileyebiliyorsunuz. Kitapta bastırabilirdim. Belki de bastıracağım. Ama öncelikle tercihim web sitesi. Okuyucular ile direkt iletişim kurabileceğimiz bir portal. deneyip göreceğim.

İşte yazfım, yazmayada devam edeceğim. Utanmadan sıkılmadan, korkmadan yazacağım. Sizede tavsiye ediyorum. Yazın, yayınlayın. O kadra zor değil yazmak yayınlamak. Çocuklarınıza bırakacağınız anılarınız, sizin gelecektede yaşamanıza vesile olacak.

Destekleyin beni, sitemi yayın, herkes okusun. Beni mutlu edecektir geniş kitlelere ulaşmak.

Kalın sağlıcakla,

Dr.Şekip Altunkan

Ankara, 20 Şubat 2013


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret37510
Hava Durumu
Saat